PRO.STORY
Platforma pro propagaci českého a slovenského designu

pro.story jsou novotvarem, jehož hranice určují tři československé pilíře i hostující výtvarníci. Místo, kde tvoří věci každodenní potřeby, notoricky známé a tolikrát zpracované až banální.

Zlínský ateliér, showroom a studio v jednom. To jsou pro.story. Trojrozměrný projekt, který spojuje láska k řemeslu, designu a estetičnu. Místo pro setkávání kreativních duší.

Za projektem stojí tři designéři z Česka a Slovenska. Veronika Zelezníková,  Robert Urban a Kateřina Vavroušková. Všichni tři sází na osobní přístup a pomocí své práce reprezentují sebe, své vlastní myšlenky a názory. Díky pro.story mohou nabídnout vlastní estetiku i vám, kolemjdoucím a vedlejdoucím.

V pro.story najdete jak objekty, šperky a módu značek zakladatelů (želé, plody.work a Cover), tak kousky designérů, grafiků, fotografů nebo malířů, kteří se tu ohřejí je chvilku. Je to velmi otevřený, svobodný a tvůrčí prostor.

Název firmy PRO.STORY
Web stránky http://www.prostory.work

Fotogalerie

Přihláška do soutěže Created in Zlin

Do projektu Created in Zlin se můžou přihlásit produkty a služby s vysokou přidanou hodnotou, ceněné pro svou originalitu a potenciál pocházející ze Zlínského kraje.

Podmínky účasti