KOMA Modular
Fashion Line

KOMA Fashion Line je nová řada prefabrikovaných modulů, které skýtají příjemný a neotřelý prostor pro odpočinek. Modulární stavebnice 21. století, nabízející rychlé inovativní řešení, propojuje design s architekturou. Celá může být používána už do jednoho měsíce od objednání. Variabilita Fashi­on Line tkví v tom, že si materiály modulů můžete zvolit dle vlast­ní­ho vku­su z několika druhů obkladů a fasád, podlah i límců. Vše lze vyzkoušet a navrhnout v online kon­fi­gu­rá­toru, který podporuje i virtuální realitu. Moduly Fashion Line jsou nabízeny ve třech velikostech – Single, Double a Triple.

Název firmy KOMA Modular
Web stránky http://www.fashion-line.eu
Řada Relax umožňuje žít v propojení s přírodou, ponořit se do krásy ticha a načerpat novou energii. Podílela se na ní talentovaná designérka Adéla Bačová, která vytvořila jejich nový dílcový systém s unikátním designem. Řada také získala prestižní ocenění Red Dot Design 2021.

Přihláška do soutěže Created in Zlin

Do projektu Created in Zlin se můžou přihlásit produkty a služby s vysokou přidanou hodnotou, ceněné pro svou originalitu a potenciál pocházející ze Zlínského kraje.

Podmínky účasti