Dílnov
Dekorace z ekologické pryskyřice

Naše domácí dekorace nejsou klasický business plán, protože my jsme vlastně vzniknout neplánovali, ale vše nám tak nějak vyplynulo.

První dekorace byly vyrobené ze zvědavosti, další ze zábavy a všechny ostatní? Protože jsme si jejich výrobu oblíbili. Teď se výrobě věnujeme jako našemu rodinnému koníčku a snažíme se, aby byl každý kus lepší než ten předešlý. Naše hlavní zaměření je na „tvorbu útulna“ v domovech, bytech ale třeba i kancelářích nebo při výjimečných situacích, jako jsou svatby i jubilea.

V našem portfoliu máme už přes 100 výrobků, mezi kterými najdete originální domácí dekorace, jako jsou tácy různých velikostí, svícny, sošky, květináče, ale také přírodní aromatické svíčky různých tvarů a velikostí s dobou hoření od 3 do 150 hodin. A co bychom to byly za rodinný business, kdybychom nemysleli i na ty nejmenší? Speciálně pro ně vyrábíme personifikované mikiny nebo praktické sady z háčkovaných košů, které nejenže „opticky uklidí“ všechny potřeby maminek, ale současně dokonale zapadnou do interiéru každého domova.

A víte, co na tom všem nejlepší? Že všechny dekorace jsou naší ruční výrobou ze srdce Zlína, kterou dokážeme vyrobit přesně na míru podle vašich přání.

Vaše Tereza.

Název firmy Dílnov
Web stránky https://www.dilnov.cz

Přihláška do soutěže Created in Zlin

Do projektu Created in Zlin se můžou přihlásit produkty a služby s vysokou přidanou hodnotou, ceněné pro svou originalitu a potenciál pocházející ze Zlínského kraje.

Podmínky účasti