želé jewellery
Autorský šperk

Želé jewellery je značka autorských šperků, která si zakládá na ruční výrobě. Za jejich designem a zpracováním stojí slovenská designérka Veronika Zelezniková. Ta pracuje s neobvyklým materiálem, bismutem. Krystalický kov, který je lidstvu znám již od starověku ve své formě nabývá v lomu světla mnoha nejrůznějších odstínů barevného spektra a skupí se do neuvěřitelných prostorových objektů. Tento minerál se stal favoritem designérky i proto, že jí umožňuje maximálně ovlivnit finální design, do nějž dává vždy i kousek ze sebe sama.

Název firmy želé jewellery
Web stránky http://www.zelejewellery.com
Autorka originálních šperků upřednostňuje kvalitu před kvantitou, což zaručuje i dlouhou trvanlivost unikátního designu. Každý ze šperků je originálem, autentickým záznamem procesu, který může být křiklavým doplňkem pro extravagantní osobnost stejně jako nenápadnou tečkou pro introvertní povahu. Šperky želé tak odrážejí osobnost své nositelky, dotvářejí výraz a zdůrazňují její jedinečnou energii.

Přihláška do soutěže Created in Zlin

Do projektu Created in Zlin se můžou přihlásit produkty a služby s vysokou přidanou hodnotou, ceněné pro svou originalitu a potenciál pocházející ze Zlínského kraje.

Podmínky účasti