Magický Zlín
Magický Zlín, kalendář

Kalendáře Magický Zlín je ozvučený. 13 barevných fotografií 47 x 34 cm obsahuje 12 skladeb od zlínských hudebníků, skupin a djs. Součástí kalendáře je také dárek, barevný plakát 67 x 47 cm. Autor fotografií: Jsf Abb 
Kalendář je vytištěn na matném křídovém papíře s matným disperzním lakem, gramáže 250g/m2, s černou spirálou twin wire a okem pro uchycení. Kalendárium je tištěno ve Zlíně technologií Hi-Fi tisk v tiskárně Z Studio spol. s r. o. Zadní zpevňující karton 350 gr/m2 je potištěn logy partnerů, tiráží a poděkováním. V distribuci je zataven do průhledné přenosná folie. Oslovil jsem zlínské hudebníky, kapely a djs aby mi ke každé fotce v měsíci přidali jejich skladbu. Přehrání skladeb v kalendáři je jednoduché. Namiří se fotoaparát telefonu na QR kód dole u fotky v kalendáři. V telefonu se zobrazí fotka daného měsíce a začne hrát skladba. Na této stránce jsou také informace o interpretovi a skladbě.

Název firmy Magický Zlín
Web stránky http://magickyzlin.cz

Fotogalerie

Přihláška do soutěže Created in Zlin

Do projektu Created in Zlin se můžou přihlásit produkty a služby s vysokou přidanou hodnotou, ceněné pro svou originalitu a potenciál pocházející ze Zlínského kraje.

Podmínky účasti